ModernArt Tomasz Boruch

ModernArt Tomasz Boruch – Rzeszów

    <h3>Projekty wnętrz <br><br><br><br><br><br></h3>   
  <img src="https://modernart.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2014/11/kuchnia-tyczyn4.bmp" alt="kuchnia otwarta, projekt kuchni, Tomasz Boruch, architekt, projektant wnętrz, Rzeszów, kuchnia" width="186" height="239" />Projektowanie wnętrz jest w zasadzie jednym z trzech głównych nurtów naszej oferty. Projektujemy na terenie Podkarpacia, Rzeszów i okolice to nasze centrum. Niemniej jedna Warszawa poza Rzeszowem to nasz największy odbiorca.

Projekty wnętrz to bardzo szerokie zagadnienie, to nie tylko projekty kuchni, czy projekty łazienek, ale także projekty salonów, kompleksowa aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz całych domów.  

Architekt wnętrz musi mieć bardzo szerokie spojrzenie i spory zasób wiedzy chcąc

 robić dobre projekty wnętrz. Nie wspomnę już o talencie i darze od Boga. Dobrym projektantem się nie zostaje trzeba się nim urodzić. To umiejętność wychodzenia z każdej sytuacji, brak ograniczeń jeśli chodzi o style i gusta klienta. Dobre projekty wnętrz to nie tylko wybitny , nietuzinkowy pomysł, ale również sposób na stworzenie czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego, minimalnym kosztem bez przesadnego nadwyrężania budżetu inwestora.

 Architekt wnętrz musi mieć bardzo szerokie spojrzenie i spory zasób wiedzy chcąc robić dobre projekty wnętrz.

Wyjątkowe projekty kuchni to nie tylko ładne wizualizacje, dobre rendery, gotowe realistyczne modele nadające realizmu scenom, ale przede wszystkim pomysł. Ciekawy projekt sufitu, efektywne oświetlenie, odpowiedni układ kuchni. Maksymalnie duża ilość blatów roboczych, umiejętne rozmieszczenie urządzeń AGD, stosownych ich dobór do potrzeb domowników. Trwałe i relatywnie tanie materiały. Tym właśnie różnią się dobre projekty kuchni od przeciętnych czy nawet kiepskich. 

Te same zasady obowiązują projekty łazienek. Odpowiedni dobór i rozmieszczenie armatury, optymalizacja kosztów, tym wszystkim powinien się kierować projektant wnętrz. Płytki na miarę potrzeb, gustów i kieszeni zleceniodawcy. Architekt wnętrz to połączenie wizjonera z biznesmenem umiejącym to wszystko pogodzić.

Tak właśnie działa pracownia ModernArt z Rzeszowa, a konkretnie ja – projektant wnętrz Tomasz Boruch.

Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. 

Projekty domów

Projekty domów to osobny element naszej działalności.Każdy kto buduje dom doskonale wie, że dostępne są na rynku dziesiątki, a może i setki stron zawierające projekty domów. Czy są dobre czy stać nas na takie rozwiązania?Projektowanie domów to bardzo złożone zagadnienie. Każdy dobry architekt zdaje sobie z tego sprawę. Projekt domu to nie tylko elewacja, dobry projekt wnętrza, ale również odpowiednie zaprojektowanie układu działki, projekt ogrodu i otoczenie. Krótko mówiąc architekt musi do maksimum wykorzystać wszystkie zalety działki, a ukryć wady.

Projekty domów to równie dobór odpowiedniej stylistyki bryły i wnętrza, a to pociąga za sobą odpowiednie otoczenie. Nowoczesne domy wyglądają zdecydowanie lepiej w otwartym otoczeniu, z dużymi przeszkleniami i szerokim otwartym widokiem. To co widzimy z wnętrza domu może być bezcenne dla użytkowników.

Architekt musi się dużo napracować by projekt domu spełniał te wszystkie wymagania. Dochodzi do tego jeszcze kwestia kosztów. Sztuką samą w sobie jest pogodzenie funkcjonalności wnętrza, układu pomieszczeń, piękny projekt wnętrza i powalająca elewacja.

Kolejnym aspektem jest również wybór przez architekta technologii budowy domu. Technologia tradycyjna – murowana, czy dom szkieletowy.

Wiadomo, że dom murowany jest czasowo inwestycją kilku sezonową z racji technologii, a domy szkieletowe to kilka miesięcy budowy i niższe koszty wykonania.

Czy to Rzeszów, czy Warszawa inwestor ma podobne dylematy. Województwo podkarpackie nie wygląda lepiej niż mazowieckie. Materiały są równie drogie.

Domy szkieletowe to nasza specjalność, zarówno w projektowaniu jak i w budowie. Największą ich zaletą są koszty budowy, dużo niższe, czas realizacji i tańsza eksploatacja ze względu na dobrą izolację.

Jednym z zadań architekta jest właśnie uzmysłowienie inwestorowi wad i zalet tych rozwiązań. Dobór odpowiedniego ogrzewania, lokalizacja kominka, czy odpowiedni dobór materiałów. Nie zawsze drogie materiały izolacyjne, czy drogie, innowacyjne technologie jak odnawialne źródła energii są uzasadnione. Rzeszów to miasto innowacji, choć daleko mu do Warszawy, co nie zmienia faktu, że wiele rozwiązań poza ekologią jest ekonomicznie nieuzasadnionych. 

Projektant domów Boruch Tomasz pomoże Państwu w projekcie domu. Nie ważne, czy to Rzeszów, czy Warszawa jesteśmy do waszej dyspozycji.

Projekty sklepów

  <p><img src="https://modernart.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2019/01/qbBktkqTURBXy81ZTEyYjAwYjk3YjhkMWY5NTBlOWIwNjI4OTE3MjY1Yi5qcGVnkpUDAMy2zQgAzQSAkwXNAxTNAbw.jpg" width="202" height="114" />Projektowanie sklepów w dzisiejszych realiach ekonomicznych naszego kraju staje się coraz większym wyzwaniem. Projektant sklepów staje przed coraz trudniejszymi wymaganiami. Spore wymagania inwestorów, ograniczony budżet, wysokie czynsze i drogi personel to tylko niektóre problemy właścicieli sklepów i galerii. Wyposażenie sklepów i odpowiedni dobór stylistyki i układu to główny problem architekta. Projektant wnętrz musi stworzyć w zasadzie dobrze działający biznes. Biznes, który uwzględni uwarunkowania lokalne, otoczenie, lokalizację i konkurencję.

Projektant sklepu musi przede wszystkim znaleźć najbardziej optymalny sposób na ekspozycję sprzedawanych towarów, a co za tym idzie maksymalne obroty sklepu. Rolą projektanta sklepu jest odpowiednia analiza potrzeb i możliwości inwestora, ale również wiedza na temat zachowań potencjalnego klienta. Sposób poruszania się po sklepie, towarowanie i odpowiednie zaplecze. Projektowanie sklepów to również dla architekta wyzwanie ze względu na znajomość przepisów, Sanepidów lokalnych, PPOŻ i HACAP. Dobór odpowiedniej wielkości zaplecza i jego układu do powierzchni sali sprzedaży. Wybór dostawców wyposażenia i projekt detali meblowych. 

Projektowanie sklepów wiąże się również z odpowiednim oznakowaniem, marketingiem graficznym, mającym na celu zachęcenie do zakupów, promocję i podkreślenie prestiżu marki w przypadku drogich butików. 

Trzeba również podkreślić znaczącą rolę odpowiedniego oświetlenia sklepu, które wiąże się nie tylko z optyką i wrażeniami potencjalnego klienta, ale również z kosztami eksploatacji. Źle dobrane oświetlenie przez projektanta sklepów może spowodować spadek sprzedaży i narazić właściciela na straty.

W przypadku projektów sklepów spożywczych ogromne znaczenie ma nie tylko układ, ale również odpowiednie proporcje w wielkości serwisów świeżych. Istotnym elementem staje się strefa wejścia i wyjścia, dobór odpowiedniej ilości kas, samoobsługa. Ale najważniejszy element to sam koncept sklepu uwzględniający lokalizację i typ klienta. Kiedy uda nam się przebrnąć przez projekt koncepcyjny, odpowiedni plan asortymentowy. 

Ekskluzywne projekty sklepów i butików to osobne zagadnienie. Drogie materiały podkreślające prestiż marki, odpowiednie wyeksponowanie, czasami nawet ascetyzm, czy minimalizm w formie. 

Projektujemy sklepy na obszarze : Rzeszów, Warszawa, podkarpackie, mazowieckie, online.


Projekt kuchni w bieliDzisiaj wreszcie chciałbym zaprezentować Państwu jedną z moich ostatnich realizacji – projekt kuchni w bieli. Dlatego że jest to chyba …

      <!-- Load More Button -->


Kontakt

501-210-925
Pn - Pt : 11.00 - 16.00
So : 9.00 - 13.00
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: