projekt łazienki, Tomasz Boruch, architekt, projektant wnętrz, Rzeszów, łazienka

Projekt łazienki – mała łazienka – dom Rzeszów

Mała łazienka – ciemne płytki, jak to pogodzić?

Dzisiaj projekt małej łazienki w domu w Rzeszowie.

Dom, a w zasadzie szeregówka znajduje się na ulicy Jazowej w Rzeszowie. Łazienka jest jedną z dwóch łazienek w tym domu i jest stosunkowo mała, wąska, długa, ma zaledwie 4 m2 powierzchni.

 

Klienta jak zwykle miała wielkie oczekiwania, no i oczywiście miało być tanio. Dom za 300 tys. w stanie surowym zamkniętym i płytki za 50 zł za metr kwadratowy.

płytki Tubądzin Vamp
płytki Tubądzin Vamp

Projekt łazienki – mała łazienka założenia.

Z różnych kolekcji padł wybór na płytki Vampa z Tubądzina zarówno ścienne jak i na podłogowe. Łzienka ze względu na wielkość nie mogła wyjść za ciemna, więc zdecydowałem się na projekt wnętrza z dominującą bielą. Takie połączenia są z reguły zimne, a łazienki mało przyjazne dla domowników, a le klientka chciała biel z czernią, więc przyjąłem taki kierunek projektu.

projekt łazienki płytki Tubądzin Vamp
projekt łazienki płytki Tubądzin Vamp

Na podłodze pojawiła się płytka Vampa White, a pod prysznicem Vampa Black obie wielkości 45×45. Scianę zdominowała Vampa biała 60×30, a tło lustra stanowią płytki carne o tym samym rozmiarze. Jako dekorację zastosowałem listwy Vampa Platinum 60×4 oraz mozaikę pod panel prysznicowy płytkę mozaikową o tej samej nazwie.

projekt łazienki płytki Tubądzin Vamp
projekt łazienki płytki Tubądzin Vamp

Lustro zostało zamocowane na wypuście z gipsokartonu, a całść wnętrza dopełnia sufit podwieszany z wpuszczanymi halogenami.

Meble wykonano z frontów fornirowanych w macie z drewna zebrano, z forniru modyfikowanego Alpi. Armatura łazienkowa marki Rocca, a baterie Handsgrohe.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontakt

501-210-925
Pn - Pt : 11.00 - 16.00
So : 9.00 - 13.00
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: