O mnie

Tomasz Boruch

Tomasz BoruchTomasz BoruchTomasz Boruch


Tomasz Boruch

– urodzony w Lublinie, absolwent Politechniki Rzeszowskiej Wydz.          Budownictwa i Inż. Sanitarnej specjalizacja budownictwo ogólne

96 projektant wnętrz Fabryka Trax

97 kierownik produkcji Drewpol Rzeszów

98 projektant wnętrz Pracownia Projektów E. Burnatowska

wiele wspólnych realizacji.

W latach 2005-2008 liczne projekty dla firm amerykańskich :

Anca Inc., IntegraViena Ltd. – Sarasota FL, projekty wnętrz i mebli;

MPD, Kraft – Las Vegas NV,  projekty wnętrz i mebli;

Darmak Inc. – Chicago IL., projekty wnętrz i mebli.

Od 98 roku własna pracownia autorska.

Nagrody : I miejsce na wyst. im. J. Czechowicza w Lublinie (seria obrazów jako Tomasz Boruch)


Realizacje publiczne : GASPOL RZESZÓW projekt wnętrza, BANK OCHRONY ŚRODOWISKA – współautor sala obsługi klienta, ścianka wodna, salon NISSAN Rzeszów współautor – projekt wnętrza i mebli, salon MITSUBISHI Boguchwała – współautor projekt wnętrza, salon DAEWOO Bochnia – współautor projekt wnętrza,
Pizzeria PIPPO Boguchwała – projekt wnętrza i mebli,
 salon KIA Rzeszów – projekt wnętrza i mebli, projekty wnętrza sklepów sieci SPAR i wiele innych.

Realizacje prywatne : setki projektów wnętrz, łazienek, kuchni dla osób prywatnych (Rzeszów, podkarpackie, Warszawa, Kraków).

Projekty mebli dla prestiżowych marek jako niezależny projektant Tomasz Boruch :

PRESTIŻ Maciej Łubiński Warszawa, IntegraVienna Sarasota FL, American Invesco, Las Vegas NV, Darmak Inc. Chicago IL i wielu innych.

Od 2012 ponad 30 obrazów (głównie ekspresyjnych portretów przedstawiających ludzkie emocje, malowanych na płótnie farbami akrylowymi), z których większość przedstawiono na łamach tej strony.

Od 2014 działalność ramach Aktywnej Grupy Twórców w Głogowie, która zaowocowała kontaktami w rzeszowskim środowisku twórczy oraz udziałem w licznych wernisażach, finisażach, wystawach i plenerach.

Lata doświadczenia w branży projektowej zaowocowały serią projektów architektonicznych modernistycznych domów, których historia przewija się na łamach tej strony, a niejako następnym ich etapem były ekstremalnie minimalistyczne projekty wnętrz, kuchni, salonów, łazienek itd. .

Osobną dziedziną pracy Tomasza Borucha są projekty i realizacje domów szkieletowych będące efektem doświadczenia zdobytego na rynku amerykańskim oraz efektem wykształcenia zawodowego i specjalizacji w tak zwanej technologii frammingowej budowy kanadyjskich domów szkieletowych.

Zaprzyjaźnione strony – Moje podróże

Zaprzyjaźnione strony – Moje obrazy, Aktywna grupa twórców

Przesłanie… Studio ModernArt od 1998 roku zajmuje się projektowaniem wnętrz. Rola jaką pełni projektant wnętrz w procesie inwestycji jest nieoceniona. Zajmie się Państwem doświadczony projektant wnętrz, w sposób profesjonalny i rzetelny uzmysłowi wam najlepsze rozwiązania. W zakres projektowanych przez nas wnętrz wchodzą: projekty kuchni, projekty łazienek, projekty salonów i całych powierzchni wypoczynkowych, projekty rezydencji. Osobnym zagadnieniem są projekty lokali użytkowych i wnętrz komercyjnych. Długoletnie doświadczenie gwarantuje dostęp do sprawdzonych wykonawców budowlanych i meblowych. Innym obszarem działalności naszej firmy jest projekty i wykonawstwo domów w technologii szkieletu kanadyjskiego od zakupu działki, poprzez projekt i uzgodnienia do projektu wnętrz i wykonawstwa, zarówno części budowlanej jak i meblowej. Uzupełnieniem naszej oferty są malowane ręcznie przez nas obrazy nawiązujące stylistyką do projektowanych wnętrz, stanowiące integralny i jednocześnie nieodzowny element wystroju eleganckiego domu.

%d bloggers like this: